MÖBLER / Bord / Damskrivbord 4892316
nr 489 2316
Damskrivbord
Gustaviansk stil, längd: 79, djup: 47, höjd: 70 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 8 oktober 2007
kl 16:04:46
150 kr
200 kr
300 kr
800 kr
700 kr
950 kr
Den Gustavianska stilen